CMN - Autosalon Přerov
Hlavní stránka  >  Prodej firmám  >  Fleet program
Tisk

Fleet program

Program zvýhodněných nákupů automobilů značky Renault je sestaven na základě dlouholetých zkušeností s používáním vozů této značky ve vozových parcích našich klientů. Díky této zkušenosti jsme schopni nabídnout vám zajímavé služby a to s přihlédnutím ke konkrétním potřebám vaší společnosti. Tento program zaručuje vysokou rentabilitu vložených prostředků do nákupu vozidel značky Renault a maximální efektivitu jejich používání.

V závislosti na velikosti vašeho vozového parku nebo množstevního závazku odběru automobilů můžete využívat velkoodběratelské obchodní podmínky pro nákupy nových osobních i užitkových vozů Renault.

Renault Business Finance - produkty financování jako nedílná součást tohoto programu, které přesně kopírují Vaše přání a potřeby optimálního financování Vašeho vozového parku.

Vozidla Renault jsou moderní, spolehlivá a v provozu velmi úsporná. Díky těmto svým vlastnostem jsou oblíbená i ve vozových parcích firem všech velikostí. Modelová nabídka značky Renault je velmi široká a mnohé užitkové vozy lze dále upravovat dle požadavků klienta. To je dobrý předpoklad k unifikaci vozového parku a tím i maximální optimalizaci vynakládaných prostředků na nákup a provoz firemních vozidel.

Účast v programu je zcela bezplatná a veškeré nabízené výhody využijete již při nákupu prvního vozu.

Pro více informací nás přímo kontaktujte.

menu_forfait.jpg

Profil Dealera

AUTOSALON PŘEROV

Lipnická 538
750 00 Přerov